Sieťky proti hmyzu

pre vstup do eshopu so sieťkami proti hmyzu klikni na nasledujúci link

http://www.zaluzie-online.sk/produkty/sietky-proti-hmyzu

Máš už plné zuby hmyzu v tvojom dome, či byte? Už ta nebaví stále likvidovať muchy, komáre a iný hmyz? Nemožeš spať, lebo komáre ti to nedovolia?

Predstav si letný večer.....krásny západ slnka..sietka.jpg...nazamyšlaš sa na tým, či možeš nechat okno otvorené na celú noc v obave pred hmyzom. Nemusíš si už vyberat medzi celonočnou vojnou s muchami a dusnom v dome.

Naša firma ti ponúka najlepšie riešenie. Sieťky na okná alebo inak sieťky proti hmyzu, ktoré zabezpečia Tebe aj celej Tvojej rodine pokojný večer, noc a ráno, bez stresu.

Ponúkame kompletnú obsluhu okolo sieťok proti hmyzu. Zabezpečujeme profesionálne poradenstvo, výmer u klienta, cenovú ponuku, predaj vysokej kvality a taktiež montáž sieťok proti hmyzu.

Pracujeme v Žilinskom kraji, ale naše sieťky proti hmyzu si možete objednať jednoducho cez internetovú stránku/vid hore odkaz/.ISSO sieťky proti hmyzu extrudované sa montujú  do všetkých okenných systémov. Jenoduché a pevné pripevnenie v celom obvode pomocou úchytiek bez vŕtania do okenného profilu. Sietky spoľahlivo chránia miestnosti pred neprijemným hmyzom. Sietky proti hmyzu sú najvyššej kvality vyrobené z hliníka.